Lelit Ürünleri

Filtrele

Lelit Espresso ile kalite Türkiye ' de

Lelit, ev veya profesyonel kullanım için kahve makineleri tasarlayıp üreten bir aile işletmesidir. Hem uzun bir teknik geleneği hem de gelişmiş bir araştırma ve geliştirme bölümü, Lelit'i espresso makineleri üreticileri arasında yeni bir şirket haline getirmektedir. Detaylar için tasarım, teknoloji, servis ve bakım, geleceğe dönük bir şirketin temel özelliğidir.

Lelit espresso makineleri, İtalya'da ticari barista makineleri için kullanılan aynı teknolojileri ve bileşenleri kullanalarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Her bir espresso makinesi, olağanüstü espressolar için gereken en uygun sıcaklık ve su basıncı koşullarını sağlayacak şekilde tasarlandı.

İlham Kaynağı

Vespa, Fiat 500, Lettera 22 - Olivetti daktilo: Modern tasarımın birçok ikonunun doğduğu 50'li yıllara ilham veren bir çizgi İtalyan tasarımları. Temiz siluetler, geniş çaplı paslanmaz çelik kullanımı, her ayrıntıda işlevselliğin sağladığı minimalist tasarım, Lelit Espresso makinelerini mükemmele taşımaktadır.

Lelit Vip Espresso

Vip hattı en yeni Lelit oluşumudur. Makinelerinden en iyi performansları bekleyen eskimo severleri memnun etmek için doğduğunda, hayranlık uyandıran bir şaheser olmayı arzu ediyor. Fırçalanmış paslanmaz çeliğin zarif yüzeyleri, ayrıcalıklı detaylar ve yeni LCC, bu makine ailesini ödün vermeden en iyiye sahip olmak için ilk tercih haline getiriyor.

Lelit Kahve Öğütücüler

Gerçek bilenler bunu biliyor: en iyi Espresso, her bir çekirdeğin aromasını ve tüm organoleptik özelliklerini, nüanslarını artıran taze çekilmiş kahve ile demlenebiliyor. Lelit Öğütücüler, konstrüksiyonun hassaslaştırılması ve öğütme regülasyonundaki hassasiyet sayesinde kendilerini ayırt eder. Tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş olup her Lelit espresso makinesinin ideal ortaklarıdır.