Lazer Yazıcılar

Filtrele

Lazer Yazıcılar (Lazer Printers)

Lazer Yazıcı, Tonerli Yazıcı, Yüksek Kapasiteli Yazıcı

Lazer yazıcılar toz boya kullanan yazıcılardır drumlar ve tonerleri kullanarak yazdırma işlemi yapan teknoloji harikalarıdır. Lazer yazıcılar kartuşlu yazıcılara göre çok daha hızlı ve yüksek kapasiteli baskılar yapabilmektedir. Örneğin 200 sayfalı yoğun bir baskı alacaksınız kartuşlu bir yazıcı da bu çok daha uzun sürerken hızlı bir lazer yazıcı da 1-2 dk içinde 200 sayfa çıktıyı alırsınız. Lazer yazıcılar daha çok ofis ortamında yoğun baskı alınan ortamlarda, yoğun fatura basan yerlerde fatura yazıcı olarak vb. kullanılmaktadır.

Yazıcılar günlük hayatta elimiz kolumuz herşeyimiz bu yüzden yazıcı alırken güvenilir bir marka tercih etmek isteyeceksiniz, gelbura.com sizin için Dünya ve Türkiye pazarında yer etmiş Lazer yazıcı markalarının ürünlerini en uygun fiyat politikasına göre listelemektedir.

Samsung Lazer Yazıcı, Canon Lazer Yazıcı, HP Lazer Yazıcı, Epson Lazer Yazıcı, Ricoh Lazer Yazıcı ve Brother Lazer Yazıcıların neredeyse tüm modelleri ve fiyatları gelbura.com da sürekli güncel stoklarımızla listelenmektedir.

Lazer Yazıcı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

İlk dikkat etmeniz gereken ihtiyacınız, ortalama günlük çıktı sayınız ne kadar ? ne yoğunlukta kullanacaksınız bu önemli gelbura.com da orjinal toner kapasitesine göre yazıcıları listeleye bileceksiniz bunun yanında bağlantı türü ofisde wifi veya ethernet bağlantısıyla internete bağlanıp tüm kullanıcılarınızın ağdan cihaza çıktı gönderebilmesi çok önemli bağlantı türünün kapasitesi de çok önemli eğer yoğun ve çok sayıda kullanıcının sürekli çıktı alacağı bir ortak kullanım yazıcı alıyorsanız mutlaka gigabit lan girişi olan kurumsal hızı ve baskı kapasitesi yüksek bir yazıcı tercih etmelisiniz, Kurumsal yazıcılar ve fotokopi makinalarını Yazıcı bölümüzde bulamaya bilirsiniz bunun için fotokopi makinaları kategorimize de bakmanız gerekebilir. Gelbura.com un web site içi arama moturuyla da aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Özetlemek gerekirse orijinal toner, toner dolumu, muadil toner vb. ile maliyeti düşürecez derken yazıcınızı bozmamanızı tavsiye ederiz bu yüzden yazıcıyı alırken ve kullanırken kullandığınız sarf malezemesini özenle belirlemenizi tavsiye eder sorunsuz keyifli alışveriler dileriz.

Yazıcı Fiyatları

En ucuz yazıcı fiyatları, Uygun Fiyatlı Yazıcı, Yazıcı Çeşitleri ve Lazer Yazıcı fiyatları için Gelbura.com ' u takip edin.