Kulak Üstü Kulaklık

Filtrele

Kulaküstü Kulaklık , Mikrefonlu Kulaklık, Kafabantlı Kulaklık, Oyuncu Kulaklıkları

Kulak üstü Kulaklıklar daha temiz ve dış ortam seslerinden uzak ses almak için vazgeçilmez ürünlerdir. Günümüzde özellikle müzik severler ve oyuncular tarafından tercih edilir. Müzik için kulaklık modellerini sitemizde bulmak için ürün modellerini incelemeniz gerekmektedir ama oyuncu kulaklıkları için gereken ürün arama kriterlerini kategorimize ekledik.

Oyuncu Kulaklığı / Gamer Kulaklık

Tüm oyunları oynayan oyuncular kulaklığa ihtiyaç duyar ama rakibinizden bir adım daha öte de olmanız için Profesyonel oyuncu ekipmanlarına ihtiyacınız var bu ekipmanlar arasında en kritik öneme sahip ekipmanlardan biri ise kulaklıkdır. Rakibinizin çıkardığı en ufak sesin nerden geldiğini tam olarak en doğru ve kaliteli şekilde anlamak rekabetçi her oyuncunun vazgeçilmezidir. Profesyonel oyuncular ağırlıklı olarak Sennheiser, Platronics, SteelSeries, Razer, Kingston HyperX, Logitech, Creative gibi markaların ürünlerini tercih etmektedir ama günümüzde Thermaltake, Bloody, Rcoh gibi markalar da oyuncuların tercihi olmaktadır.

Oyuncu Kulaklığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Hangi oyunu oynadığınız çok önemli bas kalitesi iyi olan bir kulaklık tercih etmenizi tüm oyunlar için öneririm, ayak sesleri her zaman bası iyi veren kulaklıklardan daha iyi alınmıştır. 7+1 veya 1+1 in çok önemi yok 7+1 bir kulaklık alışık olmayan uzun yıllar aynı oyunu oynamış kullanıcılarda uzun süre performans düşüklüğüne neden olabilir ama alışırsanız normal bir kulaklık dan çok daha iyi ses alacaksınızdır. Kulaklığınızı aldınız beğenmediniz kesinlikle başkalarının önerdiği ve kendini ısbatlamış bir kulaklığı hemen iade etmeyin uzun süre kullanın alıştıkdan sonra çok daha iyi performans göstereceksiniz kısacası kulaklığınızdan iyi verim alabilmeniz için biraz alışmanız gerekiyor. Fiyatı çok yüksek olan bir kulaklık her zaman oyunlarda iyi performans vereceği anlamına gelmez bu yüzden sadece oyuncular için üretilen kulaklıkları tercih etmenizi öneririz.Bol Fraglar.