Klavye ve Setler

Filtrele

Bilgisayar Klavyesi ve Klavye Mouse Setler

Bilgisayar Klavyesi ve Klavye Mouse Setleri

Gelbura.com neredeyse tüm klavye mouse setlerini ve klavyeleri sizin için en uygun fiyat politikasına göre listelemektedir, klavyeler bilgisayarlarda yazı yazmamızı sağlayan harf ve rakam tuşları üzerinde olan cihazlardır. Genelde Qwerty tuş dizilimine göre satılmak ta olup F klavye şeklinde satılan modellerinin tuş dizilimi farklıdır. Türkiye de kullanıcıları genelde Türkçe Q klavyeleri tercih etmektedir.

Oyuncu Klavyesi

Oyuncu klavyeleri tuş dizilimleri ve tasarımları,makro atanan ek tuşları, mekanik yapıları, daha hızlı tepki süreleri ile diğer klavyelere göre işlemcileri daha hızlı cihazlar olarak üretilmektedir yalnız burada dikkat edilmesi gereken her oyuncu klavyesi, oyuncu klavyesi değildir; yani sıradan bir klavye ile oyun oynamanızla oyuncu adı altında 10 USD lik bir klavye ile oyun oynamak aynıdır çünkü içinde kullanılan malzeme performans kalitesi eşdeğerdir, dış malzemeside çok farklı olamaz oyuncu klavyelerinde uygun fiyatlı ürünler üreten A4 Tech nisbeten diğer ucuz markalara göre daha başarılıdır . Bloody Oyuncu klavyeleri sayesinde pazar da iyi bir yer edinmiştir, yine Bloody seviyesinde Logitech ürünlerini görebiliriz, bir üst seviye de Razer Klavye ve diğer gaming klavye markalarının modelleri listelenmektedir. Oyun oynarken oynadığınız karaktere hakimiyet çok önemlidir bunu klavye mouse la sağlarsınız bir oyuncunun en önemli ekipmanı mouse dur, daha sonra klavye gelir, bol fraglar.

Klavye ve Set Markaları :

Razer Klavye ,Steelseries Klayve, Zowie Klavye, Roccat Klavye, Logitech Klavye, A4 Tech Klavye, Microsoft Klavye, Everest Klavye, Frisby Klavye, INCA Klavye