Keenetic Omni DSL Modem 300Mps VDSL2/ADSL2 4Port Modem KN-2011-01TR

Kargo Ücreti 109,00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilemiyor.

Keenetic Omni Dsl AC2600 VDSL2/ADSL2 4Port Modem KN-2011-01TR

Keenetic Türkiye Garantili


Keenetic Omni DSL
N300 2x5dBi, Cloud, Mobil Uygulama VPN, KeenDNS, WPA3, Amplifier Torrent
Medya Sunucusu (DLNA), Ebeveyn Kontrolü, Adguard, QoS USB, 4xFE
VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
KN-2011-01TRKeenetic Omni DSL Logo

Ev ve iş yeriniz içinfark yaratanbenzersiz kablosuz bağlantı, üstün yazılım nitelikleri ile premium KEENETIC Omni DSL burada!Keenetic Unique Whole Home Wi-Fi

Güçlü Donanım

Keenetic Omni DSL700MHz çift sanal çekirdekli işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic Omni DSL'de bulunan128MB DDR2 RAM ve 128MB Flash hafızasayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulanDual Imageözelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.

Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet amplifier sayesinde kablosuz ağ sinyalleri router cihaza yükseltilerek alınır ve gönderilir. Kablosuz güçlendirici olarak çalışan wireless amplifierlar sayesinde kablosuz ağ performansınız router cihazı yormadan CE standartlarında en üst seviyeye çıkarılır.Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

4 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN)olarak ayarlanabilen akıllı portları sayesinde hem genişbant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

1 adet USB2.0 portu sayesinde KeeneticOS'te USB ile ilgili sunulan bileşenleri kullanabilir ve yazıcı yada FTP sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.Fark Yaratan Kablosuz Kapsama
Whole Home Wi-Fi Mesh

Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri.Keenetic Omni DSL, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adetKeeneticcihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza görekablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmakiçin yeniKeenetic kablosuz routercihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını(access point)ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tümKeenetic cihazlarınızıda mevcutWhole Home Wi-Fi sisteminekolaylıkla dahil edebilirsiniz.Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi NodeKeenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Keenetic Whole Home GIF

Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tümKeeneticcihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Kablosuz Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız.IEEE 802.11k/v/rve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.Hem Modem Hem Wi-Fi Mesh

Keenetic Omni DSL kullanıcılarına gelişmiş ve sorunsuz bir kablosuz ağ sunuyor. Sahip olduğu 802.11k/v/r protokolleri sayesinde Keenetic Omni DSL diğer tüm Keenetic ürünleri ile birlikte Wi-Fi Mesh olarak çalışabilir. Bu özelliği ile ev ve işletmeler için uygun fiyatlı Wi-Fi mesh sistemleri oluşturulmasına imkan tanır. Örneğin, Omni DSL cihazının yanına Keenetic Lite’ı Wi-Fi mesh sisteminize dahil edebilir. Tek bir yerden kolayca ağınızı yönetir ve kesintisiz internet bağlantısı sağlarsınız. Eğer hattınız VDSL yada ADSL ise Wi-Fi Mesh sistemi ile kullanabilmek için ek modem almanız gerekmeden Omni DSL cihazınızı Wi-Fi Mesh sisteminizin kontrolör cihazı olarak kullanabilirsiniz.


Keenetic Çalışma Modları

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma

Keenetic Omni DSLve tüm Keenetic cihazlarrouter,mesafe genişletici (range extender),access pointveclient (istemci)modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı

Keenetic Omni DSLve diğer tümKeeneticcihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlananotomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleriile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

Keenetic Bileşenler

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleriKeenetic Omni DSLcihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayedeKeenetic Omni DSLsadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
KeeneticOS işletim sisteminde sunulan bazı opsiyonel bileşenler şunlardır*:

 • Ağ hızlandırıcı motoru:Cihazınızın routing performansını geliştirir.
 • AdGuard DNS:AdguardDNS servisi sayesinde ev yada ofis ağınızdaki can sıkıcı online reklamların önüne geçer.
 • SafeDNS:3.parti SafeDNS servisi ile gelişmiş ebeveyn kontrolü ve içerik yönetimi sağlar.
 • 802.1x İstemci:Ethernet ağları üzerinden oturum açma/şifre tabanlı kimlik doğrulama desteği sağlar.
 • PPTP VPN Sunucu:PPTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • SSTP VPN Sunucu:SSTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • L2TP/IPSec VPN Sunucu:L2TP/IPsec PSK kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • OpenVPN İstemci:OpenVPN tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • IP-IP Tünelleme:IP-over-IP tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • Wireguard VPN:Wireguard tünelleri oluşturulmasına imkan tanır.
 • Trafik sınıflandırma motoru ve IntelliQoS:Dinamik internet bağlantısı bant genişliği dağıtma sistemi.
 • SNMP Sunucu:Uzaktan cihazdaki istatistikleri toplamak için izin verir.
 • Captive Portal:SMS kimlik doğrulama ile açık wifi ağı oluşturmanıza imkan tanıyan uygulama.
 • Paket Yakalama (Packet Capture):Yönlendirici arayüzlerinde ağ trafiğini yakalamaya izin verir.
 • Dosya paylaşımı (Apple Dosya Protokolü -AFP- ve Time Machine):Time Machine yedekleme desteği de dahil olmak üzere USB sürücüleri AFP özellikli cihazla paylaşmanıza izin verir.
 • Medya Sunucu:Bu cihazın USB sürücüde depolanan içeriği ağa bağlı dijital ortam yürütücülere aktarmasına izin verir.
 • İndirme Merkezi:Bağımsız hafif web arayüzü sağlayan BitTorrent ağlarında dosya paylaşmanıza izin verir.
 • FTP Sunucu:FTP protokolü üzerinden dosya paylaşımına izin verir.
 • Open Package Desteği:OPKG'ye dayanan hafif paket yönetim sistemi.

* Bileşen seçenekleri cihazda bulunan donanımlara göre farklılık gösterebilir.


Keenetic Wireless Amplifier

Kablosuz Güçlendirici (Wireless Amplifier)

Keenetic Omni DSL, sahip olduğu 2 adet5 dBiyüksek kazançlı harici antene ek olarak 2 adet Wi-Figüçlendiriciye (amplifier)sahiptir. Bu sayede, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır.Wi-Fi kablosuz güçlendiricilersayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bileKeenetic Omni DSLsayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.


Keenetic Omni DSL Ürün Görseli GIF

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet

Keenetic Omni DSLbağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel DSL bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz.Keenetic Omni DSLile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğindeyedek internet bağlantısıolarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarakyük paylaşımıamacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin;Keeneticcihazınızda temel servis sağlayıcınız size DSL hizmet sağlıyor ise,USB portuüzerinden bağlayacağınız uyumlu 3G/4G dongle ile 3G/4G hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz. Ya da 3G/4G bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarakevinizde yada ofisinizdedaha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.Keenetic Güçlü Koruma

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

Keenetic Omni DSL, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur.Keenetic Omni DSL'de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamandaKeenetic Omni DSLev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar.Akıllı ev ve IoTcihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır.Keenetic Omni DSLcihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.Keenetic WPA3-OWE

WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik

Keenetic, tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır.Keenetic Omni DSL'in sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur.Keenetic Omni DSLcihazınızWEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWEkablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.Keenetic Akıllı Ev

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti)

Keenetic Omni DSLbugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir.Keenetic Omni DSLve diğerKeeneticcihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır.Keenetic Omni DSLinternet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer.Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyiciözelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.Keenetic Tüm İş İhtiyaçları İçin

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı

Keenetic Omni DSLve sahip olduğuWhole Home Wi-Fi Meshözelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun.Keenetic Omni DSLKOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:

 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme;
 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma;
 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi;
 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir;
 • Dahili hotspot ve Captive Portalözellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır.

Keenetic Mobil Uygulaması

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama

Keenetic Omni DSLKeenetic mobil uygulamasıile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesindeKeenetic Cloudhesabınıza eklediğiniz tümWhole Home Wi-Fi Meshcihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz.Ücretsizolarak sunulanKeenetic mobil uygulamasıile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özelWi-Fiağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ileKeenetic mobil uygulamasıev ağınızın yönetimini size bırakır.Keenetic mobil uygulamasınıGoogle Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.Keenetic Sezgisel Web Arayüz

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz

Keenetic Omni DSLve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.Keenetic Ağ Trafiği İzleme

Anlık Ağ Trafiği İzleme

Ev ağınızdaki istemci cihazların ne kadar internet tükettiğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın hangisini önceliklendireceğiniz yada hangisine ne tür kısıtlar koyacağınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.Keenetic Torrent İstemci ve DLNA Medya Sunucu

Torrent Uygulaması ve Medya Sunucu (DLNA)

KeeneticOS işletim sisteminde bileşen olarak sunulan İndirme Merkezi (Torrent) sayesinde hiç bilgisayarınızı açmaya gerek kalmadan torrent üzerinden dosyalarınızı indirip yükleyebilirsiniz.

Medya sunucu bileşeni sayesinde USB belleğinizde bulunan içerikleri ağınıza bağlı medya cihazlarınızda kolaylıkla oynatabilirsiniz.*

* Bu özelliğin kullanılabilmesi için Keenetic cihazınızda USB portu bulunmalıdır.Keenetic Adguard SafeDNS Yandex DNS

Adguard DNS & Yandex DNS ve SafeDNS
Ebeveyn Kontrolü & İçerik ve Reklam Engelleme

Keenetic Omni DSLiçerik filtremele ve reklam engelleme özellikleri ile ağ güvenliğinizi ve sevdiklerinizin internette daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Keenetic Omni DSL'de bileşen olarak sunulan SafeDNS ve Yandex.DNS isteğe bağlı olarak bulut tabanlı KeeneticOS'den indirilebilir. Bu bileşenler sayesinde sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korursunuz. Gelişmiş ebeveyn kontrol denetimleri sayesinde sevdiklerinizi, görmelerinde sakınca olan yetişkin içeriklerden korursunuz. Benzer şekilde AdguardDNS özelliği sayesinde can sıkıcı web reklamlarının tamamının önüne geçersiniz.Keenetic KeenDNS

KeenDNS: Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol ve Ücretsiz Dinamik DNS Servisi

Keentic Omni DSLve diğer Keenetic cihazlar bulut temelli mimari ve KeeneticOS işletim sistemi ile gelir. Bulut temelli yapısı sayesinde Keenetic cihazlarınızı cihazınızın başında olmadan da dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SSL sertifikalı KeenDNS servisi ile Keenetic cihazınız için statik bir DNS adresi alabilirsiniz (fatih.keenetic.pro ya da mehmet.keenetic.link gibi) Buna ek olarak ağınızdaki istemci cihazlar için de subdomain'ler atayarak doğrudan NVR, DVR ya da NAS cihazlarınız gibi cihazlarınızın kontrol panellerine ve arayüzlerine erişebilirsiniz (kamera.fatihofis.keenetic.pro ya da nas.fatih.keenetic.link gibi)Keenetic OPKG Paket yöneticisi

OPKG Paket Yöneticisi

Keenetic Omni DSLile OPKG paket yöneticisi kullanabilirsiniz. Keenetic’inizin yetenekleri genişletmek amacıyla OpenWRT üçüncü şahıs yazılım paketleri kurulumu yapmanıza imkan tanır.Keenetic OpenVPN Wireguard VPN

OpenVPN & Wireguard VPN

OpenVPN, VPN bağlantısı için en popüler protokollerden biridir. Sanal bir özel ağ oluşturmak veya yerel ağları birbirine bağlamak için kullanılabilir. OpenVPN istemci/sunucu desteği Keenetic yönlendiricilere entegre edilmiştir. Bir OpenVPN bağlantısı yapılandırmak için, 'OpenVPN istemci/sunucu' sistem bileşeninin kurulması gerekir. Bu bileşen ile Keenetic, istemci ve OpenVPN sunucusu olarak kullanılabilir.

Keenetic'te bulunan Wireguard VPN bileşeni benzer şekilde VPN tünelleri oluşturmanıza imkan tanır.Keenetic Türkiye Destek Kanalları

Güçlü donanım ve yazılım özellikleri, sürekli ve planlanmış güvenlik ve yazılım güncellemeleri, mobil uygulama sayesinde hızlı ve kolay kurulum aşamaları ileKeenetic cihazlarınınkurulumu ve detaylı yapılandırması çok kolaydır. Keenetic cihazlarının web arayüzleri ve Keenetic Mobil Uygulaması tamamen Türkçedir. Kurulum, gelişmiş yapılandırma ve diğer aşamalarda yardım almak için aşağıdaki kanallardan biriyle Keenetic Destek ekibine ulaşabilirsiniz:


Keenetic Web Sayfası Destek

Keenetic Web Sayfası ve Makaleler

keenetic.com.trvedestek.keenetic.com.trilk kurulum ve detaylı yapınlandırma ile ilgili faydalanabileceğiniz kaynakların bulunduğu kütüphanedir. Keenetic web sayfasından cihazınızın basit ayarları ile ilgili destek alabileceğiniz gibi konsol yönetimi (CLI) ve diğer uzmanlık ayarları ile ilgili de bilgiler bulabilirsiniz.Keenetic Mobil Uygulama Destek

Keenetic Mobil Uygulaması

Keenetic Mobil uygulamasında bulunan 'Destek' bölümünden konuyla ilgili yazılmış olan makaleleri aratabilir veya doğrudan destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Konuyu ya da sorununuzu destekleyecek görsel eklemeler yapabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibi en kısa sürede iletişime geçerek probleminizi çözmeye yardım eder.Keenetic E-posta Destek

E-posta

Keenetic Destek Ekibine probleminizi e-posta yoluyla bildirebilirsiniz. Probleminizle ilgili maili[email protected]adresinden Keenetic Türkiye'ye ulaştırın.Keenetic Telefon Destek

Telefon ve Çağrı Merkezi

Keenetic Türkiye Destek Ekibine telefonla da ulaşabilirsiniz. Anlık çağrı yoğunluğuna göre en kısa sürede yaşadığınız problemle ilgili destek alabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibine 0 (216) 709 32 00 numarasından ulaşabilirsiniz.Kurulum Videoları

Web Arayüz
Mobil UygulamaHangi VDSL2/ADSL2+ Modemi Almalısınız?

ÖzellikOmni DSLKeenetic
Omni DSL
(KN-2011)
Omni DSLKeenetic
Extra DSLL
(KN-2111)
İşlemci Hızı700Mhz900Mhz
Kablosuz SınıfıN300AC1200
2.4GHz Kablosuz Hız300Mbps300Mbps
5GHz Kablosuz Hız-867Mbps
Fonksiyon ve WPS ButonuVarVar
Antenler2x5 dBi (Yönlenebilir)4x5 dBi (Yönlenebilir)
Wireless Amplifier Sayısı
(Kablosuz Güçlendirici)
24
USB PortuVarVar
Wi-Fi MeshVarVar

Hangi Routerı Almalısınız?

Keenetic Omni DSL gibi Keenetic'te 2.4GHz bandında yayın yapan ve 100Mbps FE portlarına sahip Keenetic Start, Keenetic Lite ve Keenetic Omni modelleri de bulunmaktadır.

* Önemli Not: Keenetic Start, Keenetic Lite ve Keenetic Omni cihazlar router cihazlardır. RJ-11 portu bulunmamaktadır. VDSL2/ADSL2+ hatlarınızı Keenetic Start, Keenetic Lite ve Keenetic Omni cihazlarında sonlandıramazsınız.

ÖzellikStartKeenetic
Start*
(KN-1110)
LiteKeenetic
Lite*
(KN-1310)
OmniKeenetic
Omni*
(KN-1410)
Omni DSLKeenetic
Omni DSL
(KN-2011)
Çalışma Modları
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)

Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)

Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
VDSL2/ADSL2+ Modem
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
Fiber DesteğiVarVarVarVar
xDSL Modem ÖzelliğiYokYokYokVar
Wi-Fi Amplifier
(Kablosuz Güçlendirici)
YokVarVarVar
2.4GHz Kablosuz Hız300Mbps300Mbps300Mbps300Mbps
5GHz Kablosuz Hız----
WPS ButonuVarVarVarVar
Antenler2x5 dBi (Yönlenebilir)2x5 dBi (Yönlenebilir)2x5 dBi (Yönlenebilir)2x5 dBi (Yönlenebilir)
USB PortuYokYokVarVar
Ethernet Port Sayısı4554
Wi-Fi MeshVarVarVarVar
Fonksiyon ButonuYokYokVarVar
Mod Değiştirme AnahtarıYokVarYokYok

Keenetic Omni DSL Teknik Özellikleri

ÖzellikDeğerAçıklama
İşlemci (CPU)EN7512U 700 MHz-
Hafıza (RAM)128 MB DDR2-
Flash Memory, Dual Boot128 MBBelirtilen bellek boyutu iki bölüme ayrılmıştır. Her yazılım güncellemesi için bu bölümler arasında Keenetic cihazı değişimler yapar. Böylece, Keenetic güncelleme sırasında güç kaybı yaşasa bile yedek bölümden başlatılabilir.
Wi-Fi SınıfıN3002.4GHz, 300Mbps
Wi-Fi Hızı300Mbps2.4GHz, 300Mbps
Antenler2x5 dBiPrecision baskılı yönlenebilir dipol antenler
Anten Sayısı ve Tipi2 adet fixed antenPrecision baskılı yönlenebilir dipol antenler
Kablosuz Amplifier
(Sinyal Artırıcı)
Var
(2 adet)
2 amplifier ile zayıf kablosuz sinyalleri en iyi seviyede alınır.
Ethernet Portları4 Adet-
Ethernet Port Hızı100Mbps-
WPS/Wi-Fi ButonuVarWPS butonu sayesinde ağınıza bağlanmak isteyen Windows ve Android cihazları şifre olmadan kolayca ağınıza bağlayın.
FN Fonksiyonu ButonuVarCihaz ayarlar sayfasından farklı ağ görevleri atayabildiğiniz, yapılandırılabilir fonksiyon butonu.
3G/4G/LTE DesteğiVarUyumlu USB modem ile. Uyumlu cihaz listesi için keenetic.com.tr'yi ziyaret edin.
DSL DesteğiVarSahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
Farklı Çalışma Mod DesteğiVarWi-Fi Mesh (diğer Keenetic cihazlar ile), Access Point, Mesafe Genişletici (Repeater/Range Extender) ve İstemci (Client) modları
IPoE/PPPoE routing95 Mbit/s'ye kadar-
L2TP/PPTP routing95 Mbit/s'ye kadar-
USB Sürücüden Okuma12 MB/s'ye kadar-
Otomatik ADSL
Modülasyon Seçimi
Var-
G.dmtVar-
G.liteVar-
ADSL2Var-
ADSL2+Var-
Annex AVar-
Annex MVar-
Maks. PVC Sayısı8-
VDSL2 DesteğiVar-
G.vector desteğiVar-
VDSL Profilleri8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30aSahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Omni DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
IPoEVar-
PPPoEVar-
PPTPVar-
L2TPVar-
802.1xVar-
Birden çok PPP tünelleriVar-
PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2Var-
MPPE (Auto/40/56/128)Var-
VLAN IEEE 802.1QVar-
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel)Var-
Link DuoVarPPPoE/PPTP/L2TP kimlik doğrulama ile internet'e ve İSS'nin (İnternet Servis Sağlayıcı) iç ağına eşzamanlı olarak bağlanabilirsiniz
IntelliQoSVarÖzel IntelliQoS teknolojisi, çevrimiçi video veya IPTV'nin kesintisiz görüntülenmesini otomatik olarak sağlar, torrent gibi tüm bantgenişliğini kullanmaya çalışan uygulamaların optimize çalışmasını sağlar. Diğer bir yandan, her bir cihaz için ayrı ayrı hız sınırlandırması yapabilirsiniz. Ev ağınızın yönetimi sizde olur.
DHCP (istemci/sunucu)Var-
IPv6 Dual StackVar-
NATVarBirden çok harici IP destekleyen tam özellikli NAT; ağ arayüzü rollerinin atanması.
IGMPVar-
UPnPVar-
Manuel Port YönlendirmeVar-
VPN PassthroughVar-
DoS Ataklarından Koruyan
SPI Firewall (Güvenlik Duvarı)
Var-
Ping DenetleyicisiVar-
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 ve OWE ile Gelişmiş Ağ GüvenliğiVarEn güncel WPA3 ve OWE kablosuz güvenlik protokolleri sayesinde kablosuz ağınız her zaman güvendedir.
Misafir Wi-Fi Ağı DesteğiVar-
MAC Adresi ile Ağ Erişim KontrolüVar-
Wi-Fi Multimedia (WMM)Var-
Android ve iOS için mobil uygulamaVarHızlı kurulum ve uzaktan ağ yönetimi sağlar. Bulut temelli mimarisi sayesinde ağınızı internete bağlı olduğunuz heryerden yönetmenize imkan tanır.
Transmission Torrent İstemcisiVarBilgisayara ihtiyaç duymadan, 7/24 dosya paylaşım ağlarında çalışmaya izin veren, tek başına çalışabilen torrent istemcisi.
Dosya SunucusuVarEv ağında dosya paylaşmak için Keenetic cihazınıza bir USB sürücü takın. Desteklenen biçimler şunlardır:
FAT/FAT32/EXT2/EXT3/NTFS/HFS+
DLNA SunucusuVarUSB sürücünüzdeki medya dosyalarını (video, resim v.b.) DLNA uyumlu akıllı TV, tablet ya da akıllı telefon gibi cihazlarınızda doğrudan oynatın.
UDP - HTTP ProxyVarMulticast stream (oynatma) desteklemeyen cihazlarda IPTV hizmeti için
FTP SunucusuVarBağlı USB sürücdeki dosyalara uzaktan erişim için kullanılır. Daha kolay kullanım için DynDNS (dinamik DNS) özelliğinin kullanılması tavsiye edilir.
Yazıcı SunucusuVarUyumlu USB yazıcılar ile ağ üzerinden yazıcı erişimi/paylaşımı (GDI modeller hariç)
IPsec VPN (istemci/sunucu)Var-
PPTP VPN sunucu10 AdetVPN sunucu, ev ağınıza İnternet üzerinden güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
Yandex.DNS İnternet FiltresiVarÖn yüklemeyle gelen Yandex.DNS İnternet filtresi ev ağınızı zararlı web sayfalarından, bot ağlarından ve diğer tehditlerden korur.
SafeDNS Ebeveyn KontrolüVarBulut hizmeti üzerinden çalışan SafeDNS İnternet filtresi, ev ağınızdaki cihazların çevrimiçi etkinliklerini izlemenize, onları istenmeyen çevrimiçi hizmetler, web siteleri ve hatta arama sonuçlarından korumanıza olanak sağlar.
Dinamik DNS İstemcisiVarNo-IP, DNS Master, DynDNS servisleri desteklenmektedir. Dilerseniz kendi dinamik DNS servisiniz manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.
AdGuard Reklam EngelleyiciVarTüm ev ağı cihazlarınızı can sıkıcı reklamlardan korur.
Cihaz Boyutları159mm x 110mm x 29mmAnten hariç.
Cihaz Ağırlığı
214gr-
Çalışma Sıcaklığı
0 – 40°C-
Nem
%20 – %95Yoğuşmasız
Güç Giriş Gerilimi100-240V
50/60 Hz
Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.
Özellik Detayları
Marka Keenetic
Ethernet Çıkışı 1 port, 4 port
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps
Anten Sayısı 4
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu 4897082920991
Üretici Kodu KN-2011-01TR
SKU Kodu TET43759912811

Bu ürün hakkında yapılan yorum, soru ve cevaplar

Süleyman Ş.

modemim yeni model olmasına rağmen evde problem yaşıyordum, Wireless iyi çekmiyordu, ve Keenetic markasının bu modelini aldım. 3+1 evimde her odada çekiyor Wireless de bir problem yok antenlerinin uç kısmında kullandıkları bir amplifier teknolojisi kullanmışlar . şuanda mevcut telefonlarda olan. kurulumuda basit uygulama ile yapılıyor. ıptv hızlıca kuruldu. güzel bir ürün. kargo gayet hızlı geldi teşekkürler.

03.02.2020 15:23:24
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (2)
Yükleniyor...
Yükleniyor...