Jabra Ürünleri

Filtrele

Kablosuz Kulaklıkların Uzmanı Jabra en uygun fiyatlarla Gelbura.com' da

Jabra Kulaklık sektöründe yenilikçi ürünleriyle her zaman tüketicilerin beklediği ürünleri piyasaya sürerek başarılı olmaya devam etmiştir. Bluetooth kulaklıklar konusunda uzman bir marka olan Jabra en uzun süreli pil ömrü konusunda da uzmandır.

Jabra Sport serisi ile spor yaparken müzik keyfini fazlasıyla düşünen jabra tüketici deneyimini çok farklı noktalara taşıyor hatta dünyaca ünlü sporcular ve sanatçıların kulaklarında görmeye alışık olduğumuz bir marka olan jabra en iyi kulak içi kulaklık üreticilerinden biri olduğunu bu şekilde gösteriyor. Jabra Kulaklık Fiyatları her zaman bir çok rakibinden yukarıda olmuştur. Kalitesi ile de rakiplerine fark yaratan bir marka olmak için sürekli yenilikçi olan bir ses markasıdır.

Kurumsal Firmaların Tercihi yine Jabra

Gündelik hayatımızda tercihimiz olan Jabra Kurumsal Kulaklıklar iş hayatının da vazgeçilmezlerinden. Türkiye de de ofis ortamında kullanılan bir çok jabra kulaklık modelini görebilirsiniz. Profesyonel çağrı merkezlerinin prüzsüz bir ses ile konuşması gereken binlerce çalışanın kullandığı kulaklık markaların en başında gelen Jabra bir çok dünya şirketi referans listesinde barındırmaktadır.

Jabra Kulaklık konusunda uzmanlığını giderek artıran sektör lideri firmalar arasındadır. Jabra nın Kulaklık konusunda uzmanlığı şu kategorilere ayrılarak satılmaktadır; Spor Kulaklıkları, Ofis Kulaklıkları, Çağrı Merkezi Kulaklıkları, Arama ve Müzik Kulaklıkları ve Bluetoothlu Mono Kulaklıklar (Tek kulaklıklı Mikrofonlu Bluetooth Kulaklıklar) olarak geçmektedir.

Jabra nın en çok tercih edilen kulaklıkları arasında Halo Smart yer almaktadır. Çok iyi kullanıcı deneyimlerine sahip kulaklık kablo kalitesi ve ses kalitesiyle fiyat performans olarak en çok satılanlar arasındadır. Jabra Halo Free de bir diğer çok tercih edilen bluetooth kulak içi kulaklık modelidir.

Basic bluetooth kulaklık olaraksa Jabra Easy Go en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Jabra Easy Go ile her yerde kullanımı kolay mikrofon sesi yeterli olan bir kulaklığı yanınızda taşıya bilirsiniz. Easy Go ile telefona gerek olmadan aramaları cevaplaya bilir, armaları reddebilir hatta ses seviyesini ayarlaya veya sessiz e alabilirsiniz. Tüm telefon modelleri ile uyumlu bir Bluetooth kulaklık olan Jabra Easy Go en ucuz fiyatlarla gelbura.com' da.

Yakanıza takacağınız iyi ve uygun bir Stereo Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorsanız bu Jabra Clipper olabilir.

Jabra Step Bluetooth kulaklıkla ise çift stereo kulaklıkla kablosuz müzik ve kablosuz konuşma deneyiminizi mükemmel ses kalitesiyle birleştiriyorsunuz.

Jabra Sport Pace, Jabra Elite Sport, Jabra Pulse, Jabra Sport Coach gibi daha bir çok modeli bulunan Jabra Tüketici güveni yüksek malzeme kalitesi iyi seviyede olan yıllardır kendini ısbatlamış çizgisini bozmamış bir markadır.

Jabra hoparlör konusunda da ses deneyiminizi artıracak kalitede ürünler üreten bir firma.

En iyi Jabra Kulaklık Modelleri ve En Ucuz Jabra Kulaklık Fiyatları Gelbura.com kulaklık kategorisinde güncel bir şekilde her zaman listelenmektedir.

Gelbura.com Jabra Türkiye Partneridir.