Intel Ürünleri

Filtrele

İntel Dünyanın İşlemcisi

İntel dünyaca ünlü bir yarı iletken üreticisidir, ABD merkezlidir. Adı Integrated Electronics'ten gelmektedir. Dünyanın en büyük işlemci üreticisi olan Intel® Core™ serisi ile rakibi olan AMD ye göre tekrar üstünlük kazanmış ve Pazar Payını korumayı başarmıştır.

Neden intel kullanan bir bilgisayar tercih etmelisiniz ?

İntel rakiplerine göre daha stabil işlemciler üreterek yılların verdiği tecrübe ile kendini kanıtlamıştır, intel core i5 ve core i7 serilerinde üstün performans sağlarken, intel xeon la serverların üst düzey performans vermesini sağlamaktadır. İntel işlemci ailesinin en düşük modeli intel celeron lardır, celeronlar düşük bütçe ile giriş seviye işlerinizi yapabildiğiniz bilgisayarların kurulmasını sağlar. İntel Pentium lar ise bir üst segment ve orta seviye de performans almak içindir. Eğer çizim yapıyorsanız, oyun oynuyorsanız veya kayıt yapıyorsanız yada aynı anda çok işlem yapan bir kullanıcı iseniz bu işlemciler sizin işlemcileriniz değil. İntel Core i3 ise neredeyse bütün kullanıcılara hitap edebilir performans beklentisi üst seviye ye çıkmaya başladıkça sırasıyla intel core i5 ve intel core i7 de sizin işlemciniz olabilir.

Gelbura.com işlemci fiyatları

Gelbura.com en uygun fiyat politkasına göre işlemcileri yayınlamaktadır, işlemcileri markasına, fiyatına göre ve modeline göre sıralaya biliirsiniz. İntel Core İ7 fiyatları, intel core i5 fiyatları, intel core i3 fiyatları, intel pentium fiyatları, intel celeron fiyatları nı gelbura.com dan takip edebilirsiniz.