Gaggia Temizleme Tableti Otomatik Makineler için (6'lı tablet)

Kargo Ücreti 99,00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilemiyor.

Gaggia Temizleme Tableti Otomatik Makineler için (6 lı tablet)

Değerli Müşterimiz,

Bu temizleyici ile demleme grubu filtrelerinde veya kahve yağından dolayı portafiltre üzerindeki birikintileri ve demleme grup bölümünü temizleyebilirsiniz. Makinenizin zaman içinde mükemmel bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için, ayda bir kez veya her 500 fincan kahveden sonra kahve yağ temizleyicisiyle temizlemenizi öneririz. Uyarı: Kahve yağ temizleyici kireci temizlemez. Aksesuar serimizde bulabileceğiniz uygun kireç çözücü kullanın. Temizleme programı olan espresso / kahve makineleri Makinenin kullanım kılavuzundaki temizleme programı talimatlarını izleyin.

Otomatik Makinelerde Nasıl kullanılır ?

Kahve haznesi ön plana sahip espresso / kahve makineleri Kahve ağzının altına bir fincan koyun. Su haznesinin temiz suyla doldurulduğundan emin olun. Hazır kahve bölmesine bir tablet koyun ve hazır kahve düğmesine basın. Demleme döngüsünü başlatmak için demleme düğmesine basın. Yarım bardak su demlendiğinde, makineyi kapatmak için güç düğmesine basın. Çözeltinin hareket etmesi için yaklaşık 15 dakika bekleyin. Bardağı boşaltın. Makineyi açın ve çevrimi tamamlayın. Kabı tekrar boşaltın. Demleme grubunu çıkarın ve musluğun altında iyice durulayın. Demleme grubunu tekrar takın ve musluğun altına bir fincan yerleştirin. Makinenin öğütülmüş kahve olmadan iki demleme işlemi yapmasını sağlamak için öğütülmüş kahve düğmesine iki kez basın. Her döngüden sonra bardağı boşaltın. • Damlama tepsisini temizlemek için damlama tepsisine bir temizleme tableti yerleştirin ve kapasitesinin üçte ikisine kadar sıcak su ile doldurun. Çözeltinin 30 dakika hareket etmesine izin verin. Ardından damlama tepsisini musluğun altında iyice durulayın. Şimdi makineniz temiz ve tekrar kullanıma hazır.

Manuel Makinelerde Nasıl kullanılır ?

Hazır kahve bölmesi olmayan espresso / kahve makineleri Tableti bir fincana koyun ve sıcak suyla doldurun. Tablet tamamen eriyene kadar bekleyin. Demleme grubunu çıkarın ve filtreleri ve dağıtım kanalını temizleme solüsyonuyla temizleyin. Gerekirse, bir sünger veya küçük bir fırça kullanın. Çözeltinin en az 15 dakika hareket etmesine izin verin. Demleme grubunu musluğun altında iyice durulayın ve tekrar takın. Damlama tepsisini temizlemek için damlama tepsisine bir temizleme tableti yerleştirin ve kapasitesinin üçte ikisine kadar sıcak su ile doldurun. Çözeltinin 30 dakika hareket etmesine izin verin. Ardından damlama tepsisini musluğun altında iyice durulayın. Şimdi makineniz temiz ve tekrar kullanıma hazır. Filtre tutuculu kahve makineleri Makineyi kapatın ve soğumasını bekleyin. Filtre tutucuyu makinenizin pişirme ünitesinden sökün. Filtreyi filtre tutucudan çıkarın. Filtre tutucuyu bir kaba koyun. Kaba bir tablet ekleyin ve kabı sıcak suyla doldurun. Çözeltinin yaklaşık 30 dakika hareket etmesine izin verin. Filtre tutucuyu çözeltiden çıkarın ve temiz olana kadar musluğun altında iyice durulayın. Filtreyi filtre tutucusuna geri takın ve filtre tutucusunu tekrar makineye takın. Musluğun altına bir fincan yerleştirin ve bir fincan kahve eklemeden demleyin. Bardağı boşaltın. Şimdi makineniz temiz ve tekrar kullanıma hazır.

Özellik Detayları
Marka Gaggia
EAN Kodu 8012335000176
Üretici Kodu
SKU Kodu TET36837679065

Bu ürün hakkında yapılan yorum, soru ve cevaplar

Musteri Hizmetleri G.

Merhaba, Piyasadaki toz deterjanlar daha iyi çözüm olabilir. Ve ya bunu alıp suda çözebilirsiniz

17.12.2022 15:13:08
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Canan Y.

Merhaba carezza deluxe makinam için bu ürün uygun mudur? Tavsiyeniz nedir? Teşekkürler

13.12.2022 09:20:33
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Yükleniyor...
Yükleniyor...