FSP FP600 600 VA Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı

%6İNDİRİM
1.599,00 TL
1.501,50 TL
Kargo Ücreti 229,00 TL
140,15 TL'den başlayan taksit seçenekleri

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.

Fsp FP600 600VA Line Interactive UPS Kesintisiz Güç Kaynağı


Ergonomik ve Şık Tasarım

Ergonomik bir tasarıma sahip olmasından dolayı konforlu bir kullanım gerçekleştirebilme imkânını beraberinde getirerek kullanıcısı ile buluşturmaktadır. Aynı zamanda şık bir tasarıma sahiptir. Bu da kullanım alanında herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmamasına olanak sağlar. Böylelikle hem sizin göz zevkinize hitap eder hem de ortamda estetik bir görüntünün oluşturulmasına olanak sağlar.


Kolay Kullanım

Güç Kaynağı Üzerinde bulunan düğmesine basılması ile açık hale gelir ve kullanımına başlanabilir. Böylelikle elektrikleriniz kesilse bile bazı elektronik eşyaların elektrikler gelene kadar depolanan güçten çalıştırılması mümkün olmaktadır.


Sağlam Materyal

Üretiminde kullanımı gerçekleştirilen malzemeler son derece sağlam bir yapıya sahip olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir darbe alması durumunda bozulma etkileri ile karşılaşılmaz. Bu da yeni bir üç kaynağı alma gereksinimi duymadan uzun seneler boyunca kullanım gerçekleştirebilme imkânı sağlar.İdeal Boyut Ölçüleri

Minimal bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı ideal boyut ölçülerine sahip olmaktadır. Bu nedenle kullanım alanında çok fazla yer kaplamaz ve sizlere kullanım gerçekleştirebileceğiniz geniş bir alanın kalmasını sağlar.


Priz Sayısı

Arka kısmında 2 adet priz bulunmaktadır. Bu sayede elektrik olmadığı vakitlerde bu iki prizden enerji alabilmeniz mümkün olmaktadır.


Çalışma Gücü

600 watt enerji sağlamaktadır. Bu nedenle 600 watt enerjiye kadar çalışan tüm elektronik cihazları rahatlıkla çalıştırabilmektedir.

Özellik Detayları
Marka FSP
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu
Üretici Kodu 1195-477-127741
SKU Kodu TET39109027178
Yükleniyor...
Yükleniyor...