Dizüstü Bilgisayar

Filtrele

Dizüstü Bilgisayar, Laptop , Notebook, Taşınabilir Bilgisayar , Ultrabook

Taşınabilir Bilgisayarlar

Laptop, Notebook, Gamebook, Ultrabook, 2IN1 Book, Macbook

Laptop lar masaüstü bilgisayarlara bir alternatif oluşturarak hem kaydedeğer hızlara ulaşabilmekte hemde taşınabilmektedir; bu sebeple tercih sebebidirler. Günümüzün dünyasında taşınabilir olmak teknoloji ürünlerinde vazgeçilmezdir. Taşınabilir bir bilgisayarınız varsa siz nerdeyseniz o ordadır, günümüzde i7 işlemcili 12" bir ultrabook görebilirsiniz. İngilizce terimleri aslında gayet başarılı; ultrabooklar çok ince ve hafif, notebooklar orta büyüklükte ama taşınabilir, gamebooklar taşınabilir ama ağır dır . Günümüz teknolojisiyle notebooklar ve Gamebooklar çok ince ve uygun fiyatlara üretilebilmektedir. Gamebook lardan bahsettim evet artık taşınabilir bilgisayarlar Oyun Bilgisayarınız olarak gittiğiniz her yerde hatta turnuvalarda bile yanınızdadırlar. Notebook alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğindenden kısaca bahsedeğim.

Bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Nasıl bir Notebook ' a ihtiyacınız var? evet bu soruyu kendinize sorarken önce cihazın hızı ve kullanım kolaylığına dikkat etmelisiniz; oyun oynamak istersen 1 kg çok ince bir ultrabook alırsanız pişman olursunuz, çizim yapmak istersenizde aynı şekilde. Peki Gelbura.com ' un özellik barı size nasıl yardımcı oluyor. Bu bardan istediğiniz özellik aralıklarını seçip kendinize en uygun notebook ' u bulabilirsiniz. Eğer aynı anda bir den fazla ağır işlem yapacaksanız, yayın yapacaksanız örneğin veya kayıt yapacaksanız vb. mutlaka işlem gücü yüksek bir işlemci seçmelisiniz. Oyun oynayacak veya çizim yapacaksanız ekran kartı mutlaka buna uygun olmalı, eğer sadece office uygulamaları kullanacaksanız internete girecekseniz giriş seviyesi makinalar da işinizi görecektir. Ben herşeyi yapacağım diyorsanız orta segment bir ürün tercih etmelisiniz, nasıl bir notebook ' a ihtiyacınız var ? sorunun en önemli cevaplarından biri de ekran boyutu yani 18" bir notebook ' u taşımakta zorlana bilirsiniz 12" bir notebook da da çalışmakta zorlanabilirsiniz kendinize en uygun cihazı seçereken ekran boyutu en en önemli kriterlerden biri, cihazın ağırlığına da mutlaka bakınız. Garanti şartları da çok büyük bir önem arzediyor Türkiye Resmi Distribütör Garantili Notebookları tercih ederseniz genellikle sorun yaşamadan cihazınızın değişimini veya tamirini yaptırırsınız.

Gelbura.com' dan Neden Notebook Almalısınız?

Biz bilgisayar konusunda çok uzman bir grubuz 2005 den beri bu işi yapıyoruz ve iddialıyız. En iyi fiyatlarla en iyi ürünleri Gelbura.com dan rahatlıkla satın alabilirsiniz çünkü bizim sattığımız tüm ürünler Resmi Distribütör Garantili ürünlerdir ve muhattapınız bizim yanısıra Türkiye Distribütörleri ve Markalardır. Türkiye deki bir çok markanın resmi iş ortağıyız bu sebeple biz de neredeyse tüm modeller satış da olup Türkiye stokları tükenene kadar yayındadır.

Laptop Fiyatları

Gelbura.com da en ucuz notebook ve en pahalı notebook kriterlerine göre ürünleri araya bilir ve filtreleye bilirsiniz, özelliklerine göre de filtreleye bilirsiniz örneğin sadece intel core i7 notebook ları seçebilirsiniz veya 4 GB Ekran kartlı Notebookları seçebilirsiniz bu tarz filtrelemeler sizin ihtiyaçlarınıza uygun bilgisayarı bir an önce bulup kolayca laptop siparişinizi vermenizi sağlıyor.

İhtiyacınızı doğru belirlemek için ve alacağınız bilgisayar ın uygun fiyatlı olması için her zaman uygun fiyat sağlayan bir platform aramanıza gerek yok en ucuz Notebook fiyatları için , en ucuz ultrabook fiyatları için en ucuz gamebook fiyatları için ve en ucuz macboook fiyatları için gelbura.com ' u ziyaret ediniz. Tüm notebook avantajlarından yararlanmanız için gereken güncelliği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.