Dell Ürünleri

Filtrele

Dell Notebook, Dell Server, Dell AIO PC, Dell Bilgisayarlar

Dell Texas Merkezli Dünyanın en büyük IT ürünü üreticilerinden biridir. Şirket son yıllarda kurumsal taraf da ürettiği Dell stroge, Dell switch ve Dell sunucular gibi ürün gruplarıyla kurumsal tarafda büyük projeler yapmış ve Cisco, HP, Lenovo gibi rakipleriyle mücadele etmiştir.

Dell Türkiye' de servis ağını şuan Koçsistem le sağlamaktadır zaman zaman şikayetler olsada genel manada işlerini düzgün yapmaktadırlar. Dell Türkiye genellikle Retail tarafda gücünü yitirsede hala azımsanamayacak kadar yüksek satış rakamlarıyla rakiplerini takip etmektedir. Dell tasarımsal olarak rakiplerini yakalayamasa da teknik olarak bir adım önde olabilmektedir. Dell kullanıcıları genellikle ürünlerden memnun kalmaktadır.

Dell Notebook : Dizüstü Bilgisayar pazarında orta segment de iyi bir pazar payı olan Dell özellikle kurumsal ve üst seviye kanal da çeşitliliğiyle fark yaratmaktadır. Dell XPS serisi ile kurumsal tarafda ince ve nitelikli bilgisayarlar üretmektedir. Müşteri tarafında daha çok işletim sistemsiz notebook pazarında güçlüdür burada Dell Vostro serisi öne çıkmaktadır, Dell in bu tarafda iyi olmasının sebebi bayilerin kalite ve servis olarak Dell ' in geçmişine güvenmesidir. Gelbura.com dan alacağınzı tüm Dell Notebooklar Dell Türkiye garantisi altındadır.

Dell Sunucular : Dell sunucu tarafında stabil geliştirmeye açık giriş seviyesi ve orta segment ürünleri gelbura.com dan sipariş edebilir, üst seviye ürünler için bizden proje fiyatı talep edebilirsiniz.

Dell Workstation : İş istasyonları kurumsal tarafda yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle mühendisler tasarımcılar bu cihazları tercih etmektedir, iş istasyonlarının farkları işlemcileri ve ekran kartlarının aynı anda çok daha yüksek kapasitedeki işlemleri stabil bir şekilde yapabiliyor olmasından kaynaklanmakadır. Dell iş istasyonları en uygun fiyatlar ve tüm çelitleri ile gelbura.com da listelenmektedir.

Dell Masaüstü Bilgisayar ve Dell Monitör : Dell Türkiye özellikle büyük projeler alarak masaüstü bilgisayar pazarında yerini korumaktadır. Dell Masaüstü bilgisayar geçmişten beri kaliteli kasalarıyla dikkat çekmektedir ayrıca Dell bir üretici olarak 3 yıl' a varan garanti vermektedir.

Dell Kurumsalar Ürünler : Sunucular ve Work stationlar kurumsal ürünler dir ama ayrıca Dell in kurumsal tarafına değinmek gerek, Dell Kurumsal çözümler hem yazılımlarıyla hem donanımlarıyla baştan aşağı kullanıcıların alt yapı ve üst yapı sistemlerini oluşturacak şekilde çeşitliliğe sahiptir. Eğer firmanınızın tüm alt yapı ve üst yapısını tek bir markaya emanet etmek isterseniz bu Dell olabilir.

Dell Laptop fiyatları, Dell Sunucu fiyatları, Dell Bilgisayar fiyatları,Dell Stroge fiyatları, Dell İş İstasyonu fiyatları için gelbura.com ' u takip etmeyi unutmayın.