Corsair Ürünleri

Filtrele

Corsair Komponent ler ile yüksek performansı yakalayın!

Corsair bir amerikan firması olmakla birlikte avrupa yönetim merkezi Türkiye dir, Corsair Companents olarak da geçmektedir. Adı gibi parçalar üreterek bilgisayar dünyasında optimum ve yüksek performansı hatta en yüksek performansı yakalamak isteyen müşterilerin vazgeçilmez markalarından biridir.

Corsair ürettiği ramlerde her zaman stabil ve yüksek performans gösterebilecek kapasitelerde ramler üretmiştir. Örneğin Corsair DDR4 3600 Mhz bir ram de aynı zamanda çok düşük gecikme süreleri ile en hızlı ram ' i size sunmaktadır fiyatına baktığınız zaman biraz yüksek gibi görünse de gecikme seviyeleri daha düşük olan ramlerin, gecikme seviyeleri daha yüksek olan ramlere göre çok daha hızlı olduğunu testlerle kanıtlamıştır.

Corsair bir ram üreticisi olduğu gibi aynı zamanda bilgisayarların iyi bir ortamda çalışmasını ve güç konusunda sıkıntı yaşamasını sağlayan oem bilgisayar kasaları, sıvı soğutma sistemleri, ram soğutucu, notebook soğutucu, kasa fanı, power supply ve çeşitli komponent ler de üretmektedir.

Türkiye de uzun yıllardır satış yapan Corsair kalitesiyle ve yüksek performans veren ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Gelbura.com da corsair Kasa fiyatları, corsair ram fiyatları, corsair sıvı soğutma fiyatları, corsair işlemci soğutucu fiyatları, corsair kasa fanı fiyatları, corsair notebook soğutucu fiyatları,corsair power fiyatları en uygun fiyat politkasına ve hızlı kargo sistemine göre listelenmektedir.

Gelbura.com Corsair Resmi Satıcısıdır.