Bluetooth Kulaklık

Filtrele

Bluetooth Kulaklıklar / Kablosuz Telefon Kulaklıkları

Kablosuz Kulaklık Teknolojisi

Bluetooth teknolojisine sahip cihazlar kısa mesafe radyo frenkanslarını kullanarak veri alış verişi yapabilmektedir, bluetooth teknolojisi geliştikçe hızları artmaktadır, Bluetooth, kulaklık üreticileri tarafından en çok tercih edilen kablosuz iletişim teknolojisidir. Türkiye de yaygın olarak bir çok kablosuz kulaklık markası satıştadır. Gelbura.com neredeyse tüm markaları sizin için listelemektedir.

Kablosuz Kulaklık Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler ?

Kablosuz alış verişi sağlayan ürün teknolojisine dikkat etmelisiniz, hangi teknolojiyi kullanıyor vb, pili az harcayan ve günce bir sürüm olmasına dikkat ediniz, ürün ses değerlerini kontrol ediniz, malzeme kalitesi ve incelemerini incelemenizi gerekirse bize soru sormanızı rica ederiz.

Türkiye Pazarındaki Kulaklık Markaları ;

Jabra Bluetooth Kulaklık, Philips Bluetooth Kulaklık, Samsung Bluetooth Kulaklık, Sony Bluetooth Kulaklık, Beats Bluetooth Kulaklık, Ttech Bluetooth Kulaklık, Goldmaster Bluetooth Kulaklık, Asus Bluetooth Kulaklık, LG Bluetooth Kulaklık, Apple Bluetooth Kulaklık, sennheiser bluıetooth kulaklık, Platronics Bluetooth Kulaklık ve diğer üreticiler.