Diğer Bilgisayar Parçaları

Filtrele

Bilgisayar Bileşenleri / Toplama Bilgisayar Parçaları

Bilgisayar bileşenleri

Bilgisayar bileşenleri Anakart, Ram, İşlemci, Disk, Ekran Kartı, Kasa, DVD ürünleri ve aksesuarlardan oluşur. Bir bilgisayarın çalışması için yeterli olan bilgisayar bileşenleri grubuna OEM Bilgisayar da denmektedir, yani markasız toplama bilgisayar. Bilgisayar parçalarını yeni bir bilgisayar kurmak için almamızın yanında mevcut sistemlerimizin bozulan parçalarının yerine yenisini veya güncel modelini almak ve mevcut sistemin performansını artırmak için de tercih ederiz.

Neden Toplama Bilgisayar

Bilgisayarınızı toplayın ve öğrenin, bir bilgisayarı toplamak yeni birşey üretmek gibi birşeydir, kendi seçtiğiniz veya çevrenizden aldığınız önerilerle seçtiğiniz parçaların nasıl performans vereceği aşağı yukarı bellide olsa o bilgisayarı ilk açıp ilk kullanıma kadar heycanınız sürecektir. Toplama bilgisayarda fiyat performans tarafında genellikle AMD sistemlerde tercih sebebi olur oysaki bu notebook grubunda çok daha azdır. İntel bir çok anakartın chipsetini de üreten bir markadır, bir Asus anakart veya Gigabyte Anakart intel işlemci uyumlu ise intel chipseti ile üretilmiştir yani çekirdek yine intelindir. AMD de aynısı geçerlidir, çoğu müşterimize AMD sistem önerebiliyoruz. Günümüzde toplama bilgisayar kurumsal çalışma şirket ortamı veya performans için tercih edilmektedir. Bir notebook la mükayese edilemeyek kadar hızlı ve performanslı ürünler üretebilirsiniz ortamala olarak 5.000 TL bir toplama bilgisayar ile 15.000 TL lik bir oyun notebook' unun performansını yakalayabilirsiniz.

Bilgisayar Toplarken dikkat etmeniz gerekenler

Birincisi mutlaka artık hardiski sadece yedekleme olarak düşünün artık SSD ler var SSD leri gelbura.com SSD kategorisinden satın alabilirsiniz. Ortalama hızlerı iyi olan bir Solid State Disk mevcut disklerden çok daha stabil, çok daha hızlı ve verimlidir. SSD nizi aldınız sıra işlemciyi belirlemekte eğer oyun oynuyorsanız bütçenizi zorlaya bildiğiniz kadar zorlayın çünkü sınır yoktur hele profesyonel oynamak istiyorsanız bu daha da önemli çünkü para kazandığınız veya kazanmayı düşlediğiniz bir iş için gerçekten iyi bir işlemciye ihtiyacınız olacak. İşlemcinizi belirlediniz sıra bunlara uygun darlık yaratmaya bir anakart ve ram peki bunları da seçtiniz bu sıra Ekran kartı buna uygun Power ve Kasa, Bilgisayar kasası çok kritik ayrıca Bilgisayar kasaları reyonunda bahsedeğim. Gelbura.com Türkiye deki neredeyse her bilgisayar parçasını sergiler, uygun fiyatlarla sahip olmanız için iyi bir aracı olur. Her zaman dediğimiz gibi markalarla sizin aranızda iyi bir aracıyız. Bu aracılık hizmeti gerektiğinde toplama bilgisayarınızı bizim oluşturmamıza kadar gidiyor, ben editörünüz progamer aynı zamanda, Türkiye' nin en büyük oem mağazalarında çalışmış profesyonel sistemler toplamış biriyim size elimden geldiğince yardımcı olacağız.

Bilgisayar Parçaları Fiyatları

Anakart fiyatları, İşlemci Fiyatları, Ekran kartı Fiyatları, Ram Fiyatları, disk Fiyatları ,SSD Fiyatları, Power Supply fiyatları, Bilgisayar kasası fiyatları hızlı kargo seçenekleriyle gelbura.com ' da.