Asus Ürünleri

Filtrele

Asus Yenilikçi Fiyat Performans Markası

Asus Türkiye' de marka algısı olarak dünyanın bir çok yerine göre öndedir, Asus özellikle Türkiye' de çok üst düzey ürünlerin satışında yaşanan yavaşlığı orta nesil ama fiyat performans olarak iyi seviye de ürünler üreterek Türkiye deki pazar payını gün geçtikçe artırmıştır. Asus Notebook lar bir çok yerde kullacıların tercihi olmuş ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Asus Ultrabook serisi olan Zenbook larla da özellikle hafif, ince, küçük ve hızlı cihazları en hızlı ve yaygın olarak piyasaya süren marka olmuştur.

Neden Asus Tercih Etmeliyim ?

Asus Türkiye de oturtduğu merkezi servis hizmet sistemiyle şuana kadar çok az kişiyi üzmüştür, yani Asus un servisi başarılıdır diye biliriz. Ücretsiz kargo ile sizden alınan ürün tekrar ücretsiz kargoyla adresinize teslim edilir. Şirket bu sayede Türkiye deki marka algısını sağlamlaştırmıştır. Ürün tasarımları ve kalitesi olarak orta seviyenin bir üzerinde bir marka diyebiliriz.

Asus Model isimleri şu şekildedir: Asus Zenbook, Asus Vivobook, Asus Cube, Asus Pro PC, Asus Pro, Asus Zenfone, Asus Zenfone 2, Asus Zenfone 3, Asus Zenfone 5, Asuse Zenfone 6, Asus Gamebook, Asus Memopad şimdiye kadar satılan modellerdir.

Gelbura.com ' da Asus Notebook, Asus All in One PC, Asus Masaüstü Bilgisayar, Asus Network ürünleri, Asus Monitör, Asus Cep Telefonu ve Asus Bilgisayar Aksesuarlarını en uygun fiyat ve Asus Türkiye garantisi altında satın alabilirsiniz.