Thrustmaster Ürünleri

Filtrele

Thrustmaster Yarış Direksiyonları en uygun fiyatlarla Gelbura.com ' da

ekipmanları ve yarış direksiyonları üreticisidir. Gelbura.com Thrustmaster Türkiye ile anlaşarak sizlere uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Thrustmaster Yarış Direksiyonlarındaki uzmanlığını dünya çapında kazandığı bir çok ödülle kanıtlamıştır. Thrustmaster bir çok oyunun lisanslı ürünlerini üreterek bu konuda oyunlarla da iş birliği içindedir. Ferrari , Gran Turismo , US Airforce gibi similatör ve yarış oyunlarına oyuncu ekipmanı üretmeye devam etmektedir. Joystick, Game Pad ve Oyuncu Direksiyonlarında uzmanlaşan firma 2000 li yıllardan beri Türkiye de ürün satışı yapmaktadır.

Tüm Platformlarla Uyumlu Oyuncu Ekipmanları

PC, PS3, PS4, Xbox gibi Platformlar da rahatlıkla kullanabileceğiniz Thrustmaster ekipmanları, özelliklerin de bulundurduğu hassasiyet ve metal tabakasıyla oyun tutkunlarının isteklerini karşılamak konusunda başarıyı sağlamıştır.

Yarış Direksiyonları

Dünyaca ünlü yarış arabalarının direksiyonlarının neredeyse bire bir aynısını üreterek oyunlara uyarlayan Thrustmaster hepimizin sevip oynadığı bir çok oyunla iş birliği içindedir bunlardan bazıları Gran Turismo, Euro Truck Simulator 2, Need For Speed Serisi, Asphalt 8, Traffic Racer, Flight Simulator X, Formula 1 gibi bir çok oyunla bire bir uyumludur.

Thrustmaster T-GT, Thrustmaster T80, Thrustmaster T500, Thrustmaster T300rs, Thrustmaster T300, Thrustmaster Ferrari 458, Hotas Warthog En çok Tercih Edilen Ürünler arasındadır.

Gelbura.com dan aldığınız Tüm Ürünler Thrustmaster Türkiye Distribütörü tarafından Garantilidir. Thrustmaster Yarış Direksiyonu Fiyatları en uygun fiyatlarla Gelbura.com ' dan alabilirsiniz.